Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

INFORMACJE OGÓLNE

1.Poniższy regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym www.bohodesign.pl

2. Złożenia przez klienta zamówienia oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

3.Sklep internetowy, działający pod adresem www.bohodesign.pl, prowadzony jest przez firmę Laboratorium Językowe Przemysław Szczurowski, z siedzibą w Sarnach Wielkich 47, 49-156 Gracze, województwo opolskie. NIP: 9910323650, REGON: 360572387

4. Wszystkie ceny towarów w sklepie www.bohodesign.pl są cenami brutto.

Cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta jest wiążąca dla obu stron. Podane na karcie produktu ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty lub ich wycofania, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu w dowolnym momencie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

5. Sklep dokłada wszelkich starań, aby opisy przedmiotów i zdjęcia były zgodne z rzeczywistością. Elementy dekoracyjne na zdjęciach nie są przedmiotem zakupu.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu internetowego www.bohodesign.pl lub drogą mailową pracownia@bohodesign.pl

Realizacja zamówienia następuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 17.00. Zamówienia złożone w soboty, niedzielę oraz święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca potwierdza jego otrzymanie i przyjmuje zamówienie do realizacji.

Dane Klientów dokonujących zakupów w naszym sklepie są poufne. Nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom i wykorzystywane są tylko do realizacji zamówień. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833), każdy Klient ma prawo do wglądu w swoje dane.

W przypadku zaproszeń ślubnych minimalna ilość to 20 sztuk.

Zamawiając zaproszenia należy pamiętać o kilku dodatkowych egzemplarzach ponieważ nie ma możliwości domawiania pojedynczych zaproszeń w późniejszym terminie.

PROJEKT I JEGO AKCEPTACJA

W ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od momentu otrzymania od Państwa wszystkich danych oraz zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, wysyłamy gotowy projekt graficzny. Projekty przesyłane są mailowo w formacie pdf. Jeśli wszystko się zgadza i nie życzą sobie Państwo żadnych zmian, należy w odpowiedzi przesłać nam wiadomość o treści „Akceptacja projektu do druku”.

Akceptacja oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie czy w tekście nie ma żadnych błędów i literówek. Sklep nie ingeruje w informacje podane przez zamawiającego na potrzeby realizacji zamówienia, w szczególności nie poprawia błędów ortograficznych ani odmian gramatycznych. Wszelkie poprawki po akceptacji wiążą się z nowymi kosztami.

Materiały, poprawki do projektów i akceptacje projektów przesłane w soboty, niedzielę lub święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

Pracownia nie wykonuje bezpłatnych projektów lub zmian kolorystycznych, które mają na celu ułatwienie decyzji o złożeniu zamówienia.

TERMIN REALIZACJI

W przypadku zaproszeń ślubnych czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na konto i akceptacji treści.

Termin realizacji dodatków ślubnych to maksymalnie 14 dni roboczych od momentu akceptacji projektów.

Czas realizacji nie obejmuje czasu doręczenia przesyłki przez kuriera.

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność przelewem na konto.

Dane do przelewu

Nazwa odbiorcy: Laboratorium Językowe Przemysław Szczurowski

Adres odbiorcy: Sarny Wielkie 47, 49-156 Gracze

ING BANK ŚLĄSKI 08 1050 1504 1000 0092 2526 2238

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko osoby zamawiającej.

KOSZT WYSYŁKI

Produkty jakie znajdują się na www.bohodesign.pl wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską.
Przesyłka krajowa - koszt usługi widoczny jest podczas składania zamówienia i zależy od wagi przesyłki. Opłata podstawowa za przesyłkę do 10 kg na terenie całej Polski wynosi 15 zł. Doręczenie paczki odbywa się w ciągu 2 dni roboczych. W dniu wysyłki otrzymują Państwo wiadomość e-mail z informacją potwierdzającą wysyłkę oraz z jej numerem nadania, który pozwoli na śledzenie drogi przesyłki.

W przypadku wysyłki za granicę, dostawa odbywa się również za pośrednictwem kuriera DPD, a opłata zależy od wagi przesyłki i kraju dostawy. Koszt usługi widoczny jest podczas składania zamówienia, w chwili wyboru kraju dostawy. W razie pytań odnośnie kosztów przesyłki prosimy napisać do nas maila.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

REKLAMACJE

Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia. Każda reklamacja będzie rozpatrywana w sposób indywidualny.

Jeżeli paczka z zamówionymi produktami posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne należy sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera. Jeśli któryś z produktów uległ uszkodzeniu należy spisać protokół szkody, który może być podstawą do reklamacji.

W przypadku zaproszeń ślubnych oraz dodatków ślubnych akceptacja do druku oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego należy dokładnie sprawdzić poprawność treści w projekcie. Zamówienia zrealizowane zgodnie z zaakceptowanym projektem traktowane są jako prawidłowo zrealizowane i ewentualne literówki, czy inne błędy stylistyczne znalezione po wydruku nie podlegają reklamacji. Reklamacji nie podlegają również różnice pomiędzy wizualizacją produktu wynikającą z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itd.) a rzeczywistym wyglądem produktu.

Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Klienta podany w zgłoszeniu reklamacyjnym lub w inny podany przez Klienta sposób.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Wszystkie zdjęcia oraz teksty zamieszczone na www.bohodesign.pl są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i używania do celów handlowych oraz prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody właściciela sklepu.