Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

INFORMACJE OGÓLNE

1.Poniższy regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym www.bohodesign.pl

2. Złożenia przez klienta zamówienia oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

3.Sklep internetowy, działający pod adresem www.bohodesign.pl, prowadzony jest przez firmę Laboratorium Językowe Przemysław Szczurowski, z siedzibą w Sarnach Wielkich 47, 49-156 Gracze, województwo opolskie. NIP: 9910323650, REGON: 360572387

4. Wszystkie ceny towarów w sklepie www.bohodesign.pl są cenami brutto.

Cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta jest wiążąca dla obu stron. Podane na karcie produktu ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty lub ich wycofania, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu w dowolnym momencie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

5. Sklep dokłada wszelkich starań, aby opisy przedmiotów i zdjęcia były zgodne z rzeczywistością. Elementy dekoracyjne na zdjęciach nie są przedmiotem zakupu.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu internetowego www.bohodesign.pl lub drogą mailową pracownia@bohodesign.pl 24 godziny na dobę przez cały rok.

Realizacja zamówienia następuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 17.00. Zamówienia złożone w soboty, niedzielę oraz święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca niezwłocznie potwierdza jego otrzymanie i przyjmuje zamówienie do realizacji – w tym momencie zostaje zawarta Umowa sprzedaży.

Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Dane Klientów dokonujących zakupów w naszym sklepie są poufne. Nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom i wykorzystywane są tylko do realizacji zamówień oraz w przypadku osób, które skorzystały z subskrypcji, do informowania ich o nowościach pojawiających się w sklepie www.bohodesign.pl . Klient może w każdej chwili zastrzec, że nie chce otrzymywać takich informacji. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833), każdy Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz do żądania usunięcia ich z bazy.

W przypadku zaproszeń ślubnych minimalna ilość to 20 sztuk.

Zamawiając zaproszenia należy pamiętać o kilku dodatkowych egzemplarzach. Warto uwzględnić również zamówienie jednego zaproszenia na pamiątkę ponieważ nie ma możliwości domawiania pojedynczych zaproszeń w późniejszym terminie.

PROJEKT I JEGO AKCEPTACJA

W ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od momentu otrzymania od Państwa wszystkich danych oraz zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, wysyłamy gotowy projekt graficzny. Projekty przesyłane są mailowo w formacie pdf. Jeśli wszystko się zgadza i nie życzą sobie Państwo żadnych zmian, należy w odpowiedzi przesłać nam wiadomość o treści „Akceptacja projektu do druku”.

Akceptacja oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie czy w tekście nie ma żadnych błędów i literówek. Sklep nie ingeruje w informacje podane przez zamawiającego na potrzeby realizacji zamówienia, w szczególności nie poprawia błędów ortograficznych ani odmian gramatycznych podanego tekstu. Wszelkie poprawki po akceptacji wiążą się z nowymi kosztami.

Materiały, poprawki do projektów i akceptacje projektów przesłane w soboty, niedzielę lub święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

Pracownia nie wykonuje bezpłatnych projektów lub zmian kolorystycznych, które maja na celu ułatwienie decyzji o złożeniu zamówienia.

TERMIN REALIZACJI

W przypadku zaproszeń ślubnych oraz winietek czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na konto i akceptacji treści.

Termin realizacji pozostałych produktów wynosi do 5 dni roboczych.

Czas realizacji nie obejmuje czasu doręczenia przesyłki przez kuriera.

FORMY PŁATNOŚCI

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy formy płatności – płatność kartą przez PAYU, przelewem na konto lub gotówką.

Jeśli wybiorą Państwo płatność przelewem lub kartą, to kwotę zamówienia należy powiększyć o koszt przesyłki.

Dane do przelewu

Nazwa odbiorcy: Laboratorium Językowe Przemysław Szczurowski

Adres odbiorcy: Sarny Wielkie 47, 49-156 Gracze

ING BANK ŚLĄSKI 08 1050 1504 1000 0092 2526 2238

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz numer zamówienia.

KOSZT WYSYŁKI

Produkty jakie znajdują się na www.bohodesign.pl wysyłamy kurierem DPD.
Przesyłka krajowa - koszt usługi widoczny jest podczas składania zamówienia i zależy od wagi przesyłki. Opłata podstawowa za przesyłkę do 10 kg na terenie całej Polski wynosi 14 zł. Doręczenie paczki odbywa się w ciągu 2 dni roboczych. W dniu wysyłki otrzymują Państwo wiadomość e-mail z informacją potwierdzającą wysyłkę oraz z jej numerem nadania, a także numerem kontaktowym do kuriera, który pozwoli na śledzenie drogi przesyłki.

W przypadku wysyłki za granicę, dostawa odbywa się również za pośrednictwem kuriera DPD, a opłata zależy od wagi przesyłki i kraju dostawy. Koszt usługi widoczny jest podczas składania zamówienia, w chwili wyboru kraju dostawy. W razie pytań odnośnie kosztów przesyłki do Państwa kraju prosimy napisać do nas maila.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

REKLAMACJE

Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia. Każda reklamacja będzie rozpatrywana w sposób indywidualny.

Jeżeli paczka z zamówionymi produktami posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne należy sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera. Jeśli któryś z produktów uległ uszkodzeniu należy spisać protokół szkody, który może być podstawą do reklamacji.

W przypadku zaproszeń ślubnych oraz winietek akceptacja do druku oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego należy dokładnie sprawdzić poprawność treści w projekcie. Zamówienia zrealizowane zgodnie z zaakceptowanym projektem traktowane są jako prawidłowo zrealizowane i ewentualne literówki, czy inne błędy stylistyczne znalezione po wydruku nie podlegają reklamacji. Reklamacji nie podlegają również różnice pomiędzy wizualizacją produktu wynikającą z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itd.) a rzeczywistym wyglądem produktu.

Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Klienta podany w zgłoszeniu reklamacyjnym lub w inny podany przez Klienta sposób.

NEWSLETTER

Klient może wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w tym informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym. W przypadku wyrażenia takiej zgody, Klient otrzymywać będzie na podany przez siebie adres poczty elektronicznej biuletyn informacyjny sklepu.

Klient może w dowolnym momencie zrezygnować z prenumeraty Newslettera samodzielnie, poprzez odznaczenie stosownego pola w zakładce „Twoje konto” (odnośnik Newsletter).

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Wszystkie zdjęcia oraz teksty zamieszczone na www.bohodesign.pl są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i używania do celów handlowych oraz prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody właściciela sklepu.