Zamówienia najlepiej składać drogą mailową. Wystarczy napisać jaki wzór Was interesuje i podać ilość, a my zajmiemy się resztą.

Realizacją zamówień zajmujemy się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 17.00. Zamówienia złożone w soboty, niedzielę oraz święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

W przypadku zaproszeń ślubnych minimalna ilość to 20 sztuk.

Zamawiając zaproszenia warto pamiętać o kilku dodatkowych egzemplarzach ponieważ nie ma możliwości domawiania pojedynczych zaproszeń w późniejszym terminie.

W ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od momentu otrzymania od Was wszystkich danych oraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, wysyłamy gotowy projekt graficzny. Projekty przesyłane są mailowo w formacie pdf. Jeśli wszystko się zgadza należy w odpowiedzi przesłać nam wiadomość o treści „Akceptacja projektu do druku”.

Akceptacja oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie czy w tekście nie ma żadnych błędów i literówek. Nie ingerujemy w informacje przez Was podane i nie poprawiamy błędów ortograficznych ani odmian gramatycznych. Wszelkie poprawki po akceptacji wiążą się z nowymi kosztami.