Zamówienia należy składać drogą mailową. Do przygotowania wyceny potrzebna mi będzie nazwa zaproszenia oraz dokładna ilość. 

W cenę zaproszenia wliczona jest jedynie personalizacja. Koperty oraz rsvp dokupuje się osobno.

W przypadku zaproszeń ślubnych minimalna ilość to 20 sztuk.

Termin realizacji wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych, od momentu akceptacji  projektu.  W trybie ekspresowym jest to maksymalnie 5 dni roboczych, od momentu akceptacji projektu (doliczam wówczas 30% do wartości całego zamówienia).

Realizacją zamówień zajmuję się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 16.00. Zamówienia złożone w soboty, niedzielę oraz święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

Zamawiając zaproszenia warto pamiętać o kilku dodatkowych sztukach ponieważ nie ma możliwości domawiania pojedynczych zaproszeń w późniejszym terminie.

W ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od momentu otrzymania od Was wszystkich danych oraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, wysyłam gotowy projekt  do akceptacji.

Akceptacja oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego bardzo proszę o dokładne sprawdzenie czy w tekście nie ma żadnych błędów i literówek. Wszelkie poprawki po akceptacji wiążą się z nowymi kosztami.