Zaproszenie ślubne Chloe

9,90 14,90 

Delikatne i bardzo subtelne zaproszenie z motywem kwiatowym.

 • Zaproszenia drukujemy na dwóch rodzajach papieru. Składając zamówienie istnieje możliwość wyboru gramatury.

  Standardowe przygotowanie projektu wliczone jest w cenę zaproszenia, natomiast zaprojektowanie dodatkowych wersji językowych jest dodatkowo płatne. Możecie zamówić u nas zaproszenia w każdym języku.

  Ekspresowa realizacja

  Jeśli zależy Wam na czasie skorzystajcie z opcji ekspres, dzięki której termin realizacji zostanie skrócony z 14 do 7 dni roboczych.

  Minimalna ilość zaproszeń wynosi 20 sztuk.

 • *Gramatura papieru

  Reset options
Kategoria: SKU: zs-chloe

Opis

Delikatne i bardzo subtelne zaproszenie z motywem kwiatowym.

Zaproszenie o wymiarach 10,5 x 14,8 cm, składające się z jednej dwustronnej karty,

wydrukowane na wysokiej jakości papierze ekologicznym 280g.

Personalizacja wliczona jest już w cenę zaproszenia.

Dodatki

Do zaproszenia można dokupić RSVP oraz ozdobną kopertę, a także cały zestaw dodatków (winietki, zawieszki, menu, numery na stoły, naklejki, plan stołów).

Modyfikacje

Wszystkie wzory zaproszeń, które pokazane są na stronie można delikatnie modyfikować. Zarówno jeśli chodzi o treść, jak i kolorystykę oraz rodzaj czcionek. Wykonanie projektu graficznego uwzględniającego zmiany jest bezpłatne.

Termin realizacji

Termin realizacji wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych, od momentu akceptacji projektu. Jeśli zależy Wam na czasie możecie skorzystać z opcji ekspresowej, która skraca termin realizacji do maksymalnie 7 dni roboczych, od momentu akceptacji projektu. W przypadku usługi ekspresowej doliczamy 30% do wartości zamówienia.

Wykonanie dodatkowej wersji językowej jest usługą dodatkowo płatną. Za każdą wersję językową pobierana jest opłata w wysokości 100 zł.